Bavlněné roušky s potiskem

Bavlněné roušky s potiskem jsou novým moderním a svěžím modním doplňkem. Vyberte si z několika barev našeho potisku ochranných ústních roušek. Nabízíme bavlněné roušky modré, černé a lososové. Roušky jsou ze 100% bavlny. Tyto roušky na ústa slouží jako skvělé a originální masky na Váš obličej. Potisk je tvořen kvalitní fólií, která vydrží i vyvařování. Nakupte u nás roušku ještě dnes. Máme roušky v akci za 189 Kč včetně potisku. Nabízíme roušku f*ck off Corona, roušku s potiskem Jsem král karantény, bavlněnou roušku pod rouškou jsem sexy, roušku s potiskem pokud toto přečteš, jsi moc blízko, roušku s potiskem jsem princezna vole, roušku na ústa stay the f#ck home, roušku s potiskem těším se na pivo a roušku s potiskem I love Greece. Ochranná rouška ochrání vás i okolí. Díky šňůrkám si roušku snadno přizpůsobíte vašemu obličeji. Neváhejte a objednejte si u nás roušku s potiskem za 189 Kč.

rousky na gumicky potisk kostra kravy
Akce
149 Kč –34 %
99 Kč

Designová rouška s potiskem kostry krávy. Zajímavé a netradiční provedení.Rouška je z prodyšného materiálu. Má stahovací gumičky, takže nemusíte mít strach, že by Vaše rouška s...

Kód: 034
rousky na gumicky potisk kravicky stopy
Akce
149 Kč –34 %
99 Kč

Tato vtipná a elegantní rouška s potiskem stop kraviček zajisté pobaví Vaše okolí.Prostě si kravička dělala co chtěla a prošla se po Vaší nové roušce. :)Každý kus je originál a...

Kód: 037
rousky na usta rouska s potiskem barevne stopy kravicek
Akce
189 Kč –32 %
129 Kč

Rouška s potiskem stop od kraviček zajisté udělá radost každému zemědělci.Roušky s potiskem jsou nyní zajímavým a originálním dárkem.

Kód: 356/CER
rousky na gumicky potisk silena kravicka
Akce
149 Kč –34 %
99 Kč

Ochranná rouška s potiskem kravičky. Kráva vypadá trochu šíleně, ale věříme, že tatočerná rouška s potiskem kravičky je ten pravý dárek pro Vaši manželku, či kolegyni z práce.

Kód: 031
rousky na usta rouska s potiskem silena kravicka
Akce
189 Kč –32 %
129 Kč

Šílená kráva je jeden z nejoblíbenějších designů.Je roztomilá, ale i trhlá. 

Kód: 323
rousky na usta rouska s potiskem vtipna kravicka
Tip Akce
189 Kč –32 %
129 Kč

Naše šílená kráva je super vtipná rouška s potiskem.Jistě Vašeho kamaráda, či kamarádka tato rouška rozesměje. :)Náš kvalitní potisk roušky zajistí dlouhodobou trvanlivost. 

Kód: 353
rouska s potiskem vlajky
Akce
189 Kč –32 %
129 Kč

Udělejte řekům radost hned při vstupu do země.S touto rouškou s potiskem a motivem řecké vlajky si Vás určitě všimnou.Potisk roušky je tvořen kvalitní fólií.

Kód: 001
modra rouska bez potisku zavazovaci
Akce
600 Kč

Tahle rouška s potiskem vypadá opravdu skvěle. Roztřepená vlajka Řecka udělá určitě obyvatelům Řecka radost.Ukaž touto rouškou s potiskem, že Řecko miluješ.

Kód: BAL/1-MODRE
cerna rouska zavazovaci zelvicka bily potisk
Akce
189 Kč –32 %
Želvička
Skladem
129 Kč

Tyto krásné řecké roušky s potiskem potěší každého milovníka Řecka.Nyní máme ústní roušky za akční ceny 189 Kč.

Kód: 010
modra rouska zavazovaci zelvicka greece bily potisk
Akce
189 Kč –32 %
129 Kč

Krásná řecká rouška se želvičkou a nápisem Greece.

Kód: 377/MOD
10 položek celkem